طراحی نرم افزار اندروید

طراحی نرم افزار اندروید

اپ موبایل امروز بیشتر از دیروز

با افزایشش روز به روز دستگاه های هوشمند، برای ارایه خدمات بهتر به مخاطب مورد نظرتان باید از طریق اپلیکیشن موبایل نیز اقدام نمایید. به خصوص در کشور ما زمان زیادی در شبانه روز به استفاده از این موبایل و تبلت و دستگاه های هوشمند تعلق دارد و در نتیجه شما میتوانید از این فرصت استفاده نمایید و با طراحی اپلیکیشن موبایل خوب، با مخاطبان هدف ارتباط برقرار کنید. موبایل و تبلت به دلیل نحوه استفاده و ابعادشمان خیلی سریع مخاطب را به سمت هدف مورد نظر میکشانند. به طور مثال وقتی کاربر در گوگل راجع به «جدیدترین نرخ ارز» جستجو میکند، از میان نتایج جستجو وارد یک سایت میشود و در این سایت باید بار دیگر جستجو کرده و به دنبال هدف خود که به طور مثال «قیمت روز گدشته دلار» است نیز بگردد. ولی با داشتن یک اپ موبایل که دقیقا نرخ روزانه و آرشیو نرخ ارزها را داشته باشد، میتواند خیلی سریع و در هر نقطه ای با اجرای این اپ به خواسته خود برسد.
در نتیجه فرصت مناسبی برای کسانی که به دنبال ارتباط نزدیک با مخاطب هستند فراهم شده است.

طراحی اپلیکیشن اندروید چگونه است ؟

چندین روش برای طراحی اپلیکیشن اندروید وجود دارد که کوک وب از روش اصولی و توصیه شده توسط گوگل، یعنی Native استفاده میکند. در این روش به صورت کاملا تخصصی و با زبان اصلی برنامه نویسی اندروید یعنی جاوا تمام کدها نوشته میشود. در نتیجه همه نوع اپلیکیشن از این طریق قابل پیاده سازی است. در حالی که در روش های دیگر اکثرا محدودیت هایی وجود دارد و فقط میتوان برنامه هایی نوشت که مستقیما با موبایل یا تبلت کاربر ارتباط برقرار نکند.

برای روشن شدن این موضوع به این مثال توجه کنید :
فرض کنید برنامه ای میخواهیم که در هرلحظه آخرین مکان دانش آموزان را به والدین اطلاع دهد. برای داشتن این برنامه باید مستقیما به سرویس location یا تعیین موقعیت گوگل متصل شود و برای اتصال به GPS باید مستقیما با گوشی ارتباط برقرار شود که فقط و فقط در روش Native امکان پذیر است.

هزینه طراحی نرم افزار اندروید چقدر است ؟

با توجه به نوع امکانات هر اپلیکشن هزینه ها متغیر خواهد بود و هزینه ثابتی برای این نوع خدمات در نظر گرفته نمیشود. بنابراین برای دریافت تعرفه طراحی اپلیکیشن موبایل از طریق فرم ارتباط و یا ایمیل درج شده در سایت امکانات مورد نیاز خودتان را برای ما ارسال نمایید تا در کنار مشاوره رایگان، تعرفه اپلیکیشن موبایل را نیز دریافت نمایید.

تماس با ما

Loading map...

ارسال پیام

نام خود را وارد نمایید.
لطفا جهت دریافت پاسخ، ایمیل را صحیح وارد نمایید.
لطفا پیام خود را وارد نمایید.

تهران

[email protected]

به تلگرام ما پیام دهید

شبکه های اجتماعی