طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت کوک وبخدمات طراحی سایت کوک وب شامل موارد زیر میباشد :

  1. طراحی سایت اختصاصی
  2. طراحی سایت فروشگاهی
  3. طراحی سایت شرکتی
  4. طراحی سایت باشگاه مشتریان
  5. طراحی سایت با وردپرس
  6. طراحی سایت با جوملا
  7. پیاده سازی فروشگاه ساز
  8. و ...

برای طراحی سایت شما از چه سیستم و تکنولوژی هایی استفاده میشود ؟

در کوک وب ابتدا با توجه به خواسته ها و نیازهای شما از وب سایت، آنالیز دقیقی انجام شده و مشاوره اولیه به صورت رایگان به شما داده میشود. به طور مثال اگر شما نیاز به طراحی سایت فروشگاه آنلاین داشته باشید به چند روش میتوان آن را پیادهسازی نمود که برای شفافیت موضوع دو روش را با هم مقایسه میکنیم.
روش اول استفاده از فروشگاه ساز هایی مانند پرستا شاپ، اپن کارت، ووکامرس و ... است و روش دوم کد نویسی اختصاصی است.

اگر فرض کنیم شما قصد دارید به فروشگاهی مثل دیجیکالا تبدیل شوید، بدون شک پیشنهاد ما کد نویسی اختصاصی از ابتدا است، چرا که برای تبدیل شدن به یک فروشگاه بزرگ معمولا امکانات اختصاصی زیادی در نظر گرفته میشود که یا در فروشگاه ساز ها وجود ندارد و یا نیاز به تغییر دارد و در نهایت اگر بخواهید تمام موارد را بر روی فروشگاه ساز انجام دهید زمان بیشتری خواهد برد و شاید حتی به دلیل برخی محدودیت ها ( مثل طراحی پایگاه داده ) نتوانید به 100% نیاز خود برسید.

اما اگر شما محصولات کاملا مشخص و تقریبا عمومب داشته باشید ( مثلا فروش لوازم منزل ) و برنامه ای برای تغییرات پیچیده نداشته باشید، استفاده از فروشگاه ساز کلملا منطقی خواهد بود. چرا که این بار در زمان و هزینه به شدت صرفه جویی خواهد شد.

پس در واقع هیچ کدام از روش های طراحی سایت بهتر از روش دیگر نیست و فقط نیاز و زمان و هزینه شماست که مشخص میکند کدام روش در پروژه شما بهتر است.

طراحی وب سایت شامل چه هزینه هایی است ؟

قبل از هر چیزی، هر وب سایت برای قرار گرفتن در اینترنت به یک «دامنه» نیاز دارد و دامنه همان آدرسی است که برای مشاهده هر سایت وارد میکنید. به طور مثال دامنه سایت کوک وب «kookweb.ir» میباشد و شما با وارد کردن این آدرس در مرورگر سایت کوک وب را مشاهده میکنید. و یا دامنه سایت گوگل «google.com» است.
هزینه دامنه با توجه به پسوند آن متفاوت است و معمولا پسوند مناسب برای سایت های داخلی، دو پسوند رایج .ir و .com میباشد. که هزینه های آنها معمولا تغییر زیادی نمیکند.

بخش دوم هزینه ها مربوط به هاست میباشد. هاست به فضایی که به سایت شما اختصاص داده میشود گفته میشود. این فضا بر اساس نیاز شما تعیین میشود و قیمت آن نیز بر اساس تکنولوژی مورد استفاده شما و میزان فضای مورد نیاز متغیر است ولی معمولا هاست هایی که بر روی سیستم عامل لینوکس قرار دارند، معمولا ارزان تر از هاست های ویندوز میباشد.
ولی در نهایت میزان فضای مورد نیاز شما فاکتور اصلی میباشد. مثلا اگر شما سایتی برای دانلود فیلم داشته باشید قطعا به فضای زیادی نیاز دارید ولی یک سایت شرکتی به فضای خیلی کمتری نیاز دارد.

 

تماس با ما

Loading map...

ارسال پیام

نام خود را وارد نمایید.
لطفا جهت دریافت پاسخ، ایمیل را صحیح وارد نمایید.
لطفا پیام خود را وارد نمایید.

تهران

[email protected]

به تلگرام ما پیام دهید

شبکه های اجتماعی